شرکت ها را به مکان بهتری تبدیل کنید ، هر بار یک برنامه.

شرکت سداد رایان روماک با هدف ایجاد سسیتم های یکپارچه سازمانی و با بهره گیری از نیروهای با تجربه و متخصص آغاز به کار کرد. انگیزه تبدیل فناوری اطلاعات به راهی فراتر از یک سیستم جامع نرم افزاری سبب تولید نرم افزار یکپارچه سازی منابع سازمانی (ERP) با ظاهری بومی گردید تا مدیران و کاربران بتوانند از هرکجا و هر زمان کسب و کار خود را بهبود بخشند. استفاده از دانش و فناوری روز و توجه به توسعه نرم افزار موبایل در اولویت کار شرکت وجود دارد.

متناسب با شرکت های کوچک و بزرگ

شرکت نرم افزاری روماک
شرکت نرم افزاری روماک
شرکت نرم افزاری روماک
شرکت نرم افزاری روماک

ماموریت ما

ماموریت ما ارائه راهکارهای برتر در حوزه نرم افزارهای تحت وب است که مشتریان عزیزمان را قادر می سازد مشکلات کسب و کارشان را بصورت عملی و اثربخش حل کنند. ما تلاش می کنیم تا تکنولوژی را کاربرپسند و عملی ارائه کنیم. رویکرد ما ساده است، ما خواسته های شما را می شنویم، از شما سوال می پرسیم، و آنچه را که شما میخواهید ایجاد می کنیم.

اصول ما

ما همواره بر دو اصل نوآوری و مشتری مداری تاکید داشته ایم و پس از سالها کسب تجربه همکاری در سراسر ایران با شرکتها و سازمانهای مختلف ، گرد هم آمدیم تا با داشتن بهترین نیروهای انسانی در کنار دانش روز ، بهترین باشیم.

چشم انداز ما

از آنجا که هدف مجموعه روماک رضایت مشتریان است ، چشم انداز ما برطرف شدن همه مشکلات کسب و کار مشتریان و برطرف کردن دغدغه های آنهاست. پس همواره سعی بر این داریم با به روز کردن دانش و فناوری اطلاعات، در جهت نیل به این هدف والا گام برداریم.

شرکت نرم افزاری روماک
شرکت نرم افزاری روماک

آنچه روماک را متمایز می کند؟

تعداد شرکتهایی که در زمینه تولید نرم افزارهای تحت وب فعالیت دارند هر روز بیشتر می شود ولی نگاهی به مشتریان روماک که طیف وسیعی از شرکتها، سازمانها و مجموعه های ریز و درشت هستند بیانگر این وجه تمایز است که رضایتمندی مشتری و بکارگیری دانش روز دنیا برای رسیدن به این هدف حرف اول را در این مجموعه می زند.

 ERP نرم افزاری روماک